Новини проекту
Відеоуроки з користування порталом (Частина третя)
Місце на диску
Дистанційне навчання з «E-schools» та «МійКлас»
Пакет «Слухач» для навчання на карантині
Відеоуроки з користування порталом (Частина друга)
Відеоуроки з користування порталом (Частина перша)
Усунення проблем, пов'язаних з оновленням порталу
Запрошуємо підвищити кваліфікацію!
Про використання сервісів платформи E-schools під час карантину
ЗІ СВЯТОМ 8 БЕРЕЗНЯ !
МІЖНАРОДНИЙ ОСВІТНІЙ ФОРУМ «ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ ОСВІТИ»
ВЕСНЯНА ЗНИЖКА на пакет розширеного функціоналу "E-schools" PRO
Запрошуємо на навчання!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 27 чоловік

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!


З метою профілактики поширення коронавірусної інфекції COVID-19 серед співробітників служби підтримки порталу «E-schools»

ми обмежуємо її роботу. Очікування відповіді наших фахівців може зайняти більше часу. Перед тим, як звертатись до співробітників

служби підтримки, будь-ласка, ознайомтесь із статтями розділу «Допомога» - https://e-schools.info/help. Дякуємо за розуміння.


Новини

8 березня. Мамин день – це справді велике свято. Адже все, що у нас доброго, мудрого, благородного й гарного – від Мами, від її пісні колискової, від чарівної казки, від любові і ласки. Для Матерів найбільше щастя – бачити в дітях своє продовження, здійснення своїх надій і сподівань. Це свято пробудження природи!

З метою формування у дітей та молоді культури безпечної життєдіяльності, привернення уваги громадськості до проблем дитячого травматизму, Всеукраїнський громадський дитячий рух «Школа безпеки» за сприяння Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України проводив Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя у безпеці».

Зустрічала школа діточок. Уже дорослих, успішних, самостійних, але дуже рідних і щирих. Жартували, спілкувалися, дякували, втішалися концертною програмою. Згадали тих, хто уже пішов у вічність. Екскурсія школою навіяла щемливі та незабутні спогади, повернула в юність. Чудовий вечір. Найкращі діти, бо такі ж учителі.....

З нагоди дня народження видатної української письменниці 20 лютого в опорному закладі «Малівська ЗОШ І – ІІІ ст.» відбувся виховний захід під назвою «Ні, я жива, я вічно буду жити…»

Дружня зустріч старшокласників з ровесниками з Боремля та Підлозців. Діти, ви молодці!!!! Неперевершені!!! Рахунок вражає!!! Ви - найкращі!!!

20.02.2020 року в опорному закладі «Малівська ЗОШ І – ІІІ ст.» був проведений захід присвячений пам’яті героям Небесної Сотні «Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки».

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Стрітенські Ангелики», що проходив 15-16 лютого у місті Львові, зустрів учасників яскравим теплим сонечком, гучними оплесками та привітними посмішками.

11 лютого 2020 року у світі відзначають День безпечного Інтернету під гаслом «Разом для найкращого Інтернету»

Карантин проводимо активно. Робота над облаштуванням освітнього середовища триває. Колектив - диво. Коли ми разом - зможемо усе.

Відчиняйте двері ясенові,
Бо Різдво ступило на поріг...
Величезна актова зала опорного закладу "Малівська ЗОШ І - ІІІ ст." ледве вміщала усіх присутніх. Це фестиваль колядок зібрав велику родину: учителів, учнів ОЗ та філій, батьків, поважних гостей. Як колядували!!!!! А як багато з‘явилося нових колядок!!!! А як ми старалися!!! І свято вдалося на славу. А потужна Різдвяна енергетика бадьоритиме усі свята!!! Христос народився!!! Славимо його!!!

27 грудня 2019 о 10:24 | Якимович Г. Є. | немає коментарів

Будинок для одиноких літніх людей. Важко підібрати слова, з якими до них звертатися. Ми прийшли з дитячими віншуваннями та дзвінкою колядою. А ще- солодощами від педагогічного колективу опорного закладу. Надіємося на здійснення наших побажань.

27 грудня 2019 о 09:20 | Якимович Г. Є. | немає коментарів

16 грудня в ОЗ "Малівська ЗОШ І - ІІІ ст." було проведено психолого-педагогічний консиліум "Адаптація учнів 5-го класу"

20 грудня 2019 о 12:03 | Якимович Г. Є. | немає коментарів

12 грудня 2019 року в ОЗ "Малівська ЗОШ І-ІІІ ст." було проведено педагогічну раду "Компетентнісний підхід як основа реформування освітнього процесу в світлі Концепції Нової української школи

20 грудня 2019 о 11:58 | Якимович Г. Є. | немає коментарів

Приємно, що освітній процес у нашій Боремельській ОТГ набуває нових ідей та бачень. І, звичайно, у школах - дитиноцентризм, а у стосунках - людяність.

15 грудня 2019 о 22:15 | Якимович Г. Є. | немає коментарів

В ОЗ «Малівська ЗОШ І – ІІІ ст.» протягом акції «16 днів проти насилля» пройшла соціальна акція «Залишайся людиною!»

10 грудня 2019 о 13:56 | Якимович Г. Є. | немає коментарів

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня в ОЗ «Малівська ЗОШ І – ІІІ ст.» в рамках загальнонаціональної акції «16 днів проти насилля» проводиться низька заходів спрямованих на те, щоб привернути увагу до проблем насилля в сім’ї, торгівлі людьми, захисту прав людини, гендерного насильства.

29 листопада 2019 о 14:07 | Якимович Г. Є. | немає коментарів

В опорному закладі з 18 по 22 листопада був проведений тиждень знань з безпеки життєдіяльності.

29 листопада 2019 о 14:05 | Якимович Г. Є. | немає коментарів

Уже традиційним стало щорічне проведення тижня безпеки дорожнього руху. Метою якого є поліпшення якості освітньої роботи із здобувачами освіти з питань особистої безпеки та захисту життя, пропаганди безпечної поведінки на дорозі, здійснення профілактичної роботи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

26 листопада 2019 о 09:53 | Якимович Г. Є. | немає коментарів

20 листопада 2019 року у опорному закладі «Малівська ЗОШ І – ІІІ ступенів» був проведений захід до Дня Гідності та Свободи під назвою «Україна – країна нескорених»

21 листопада 2019 о 10:22 | Якимович Г. Є. | немає коментарів